Beijing Zohonice Güzellik Ekipmanları Co., Ltd.

E-posta: zohonice@zohonice.com Whatsapp: +8613910911829 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv Kullanımı Güzellik Cihazı

Ev Kullanımı Odaklı HIFU Güzellik Makinesi Cilt Gençleştirme Kırışıklık Kaldırma HF119

Ev Kullanımı Odaklı HIFU Güzellik Makinesi Cilt Gençleştirme Kırışıklık Kaldırma HF119

  • Home Use Focused HIFU Beauty Machine Skin Rejuvenation Wrinkle Removal HF119
 • Home Use Focused HIFU Beauty Machine Skin Rejuvenation Wrinkle Removal HF119

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Beijing Çin
  Marka adı: Zohonice
  Sertifika: CE
  Model numarası: HF116

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 Set
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: Alüminyum alaşım durumlarda ihracat için
  Teslim süresi: 3 ~ 7 iş günü
  Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram
  Yetenek temini: 30set/week, 100set/ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Tekniği: HIFU Türü: ortalama
  İşlevleri: yüz germe, kırışıklık karşıtı Garanti: 1 yıl
  Frekans: 55W Ürün adı: Ev kullanımı cilt gençleştirme kırışıklık kaldırma odaklı HIFU güzellik makinesi
  Vurgulamak:

  skin tightening beauty machine

  ,

  photon face massager

  Ev kullanımı cilt gençleştirme kırışıklık kaldırma odaklı HIFU güzellik makinesi HF119,

   

  Giriş:


  Our ultrasonic knife is mainly aimed at skin details, wrinkles, freckles, and color shifts.-The machine solves all skin problems and immediately results! Ultrasonik bıçağımız esas olarak cilt detaylarını, kırışıklıkları, çilleri ve renk değişimlerini hedefler. - Makine tüm cilt problemlerini çözer ve hemen sonuç verir! Lifting and firming,Removes wrinkles, promotes the production of collagen to achieve luster, and enhances the deep fascia of the skin to temporarily distribute the essence.Directly reach your smart fascia layer, stimulate deep collagen and elastic fiber regeneration. Kaldırma ve sıkılaştırıcı, kırışıklıkları giderir, parlaklık elde etmek için kolajen üretimini teşvik eder ve özü geçici olarak dağıtmak için cildin derin fasyasını geliştirir.Akıllı fasya tabakasına doğrudan ulaşır, derin kollajen ve elastik lif rejenerasyonunu uyarır. Simply put, it is a deeper compact.After finishing, you will obviously feel that the entire face is firm. Basitçe söylemek gerekirse, daha derin bir kompakttır.İşlemden sonra, tüm yüzün sağlam olduğunu açıkça hissedeceksiniz. The difference from the ultrasonic knife in the beauty salon is that it is easy to operate and safer to use. Güzellik salonunda ultrasonik bıçaktan farkı, kullanımı kolay ve kullanımı daha güvenli olmasıdır. simple It is said that it is risky to have an ultrasonic knife in a beauty salon. basit Bir güzellik salonunda ultrasonik bıçak bulundurmanın riskli olduğu söylenir. It depends on whether your doctor knows that you hit the skin accurately Doktorunuzun cilde doğru vurduğunuzu bilip bilmediğine bağlıdır.

   

  Kuram ve İşlevi


  HIFU (High-intensity focused Ultrasound) is non surgical face lift treatment technology. HIFU (Yüksek yoğunluklu odaklanmış Ultrason) cerrahi olmayan yüz germe tedavi teknolojisidir. The aging effect will show on skin like the wrinkle and the eye-bags.It is the signals to alert you Your collagen and elastin are losing from your body.The collagen is the key structural component To support your skin.HIFU(High-intensity focused Ultrasound) which is the new technical for face lifting and tightening. Yaşlanma etkisi ciltte kırışıklık ve göz torbaları gibi görünecektir. odaklanmış Ultrason), yüz germe ve sıkma için yeni tekniktir.
  HIFU is delivery into the deep skin and cause the thermal coagulation to SMAS(Superficial muscular aponeurotic System). HIFU derin cilde iletilir ve SMAS (Yüzeysel kas aponörotik Sistemi) için termal koagülasyona neden olur. It can provide the skin tightening and rejuvenation happens gradually with the time. Cildin sıkılaşmasını sağlayabilir ve gençleşme zamanla kademeli olarak gerçekleşir. HIFU(High-intensity focused Ultrasound) technology device gives effective,safely and painless skin tightening. HIFU (Yüksek yoğunluklu odaklanmış Ultrason) teknolojisi cihazı etkili, güvenli ve ağrısız cilt sıkılaştırma sağlar.

  Ev Kullanımı Odaklı HIFU Güzellik Makinesi Cilt Gençleştirme Kırışıklık Kaldırma HF119 0

   

  Şartname


  Makine verileri:
  Malzeme ABS malzemesi
  teknoloji Ultrason
  Renk Beyaz ile pembe
  Sıklık 55W
  Voltaj 90-240V
  Operasyon kafaları 1
  Makine boyutu 23 * 11 * 10 cm
  noktalar 22 nokta
  Stalls 9 Tezgahlar
  Prob derinlikleri

  1.5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm

   

   

  avantaj


  1. güvenli: herhangi bir cerrahi operasyon olmadan, non-invaziv;

  2. Hızlı: Bir kerede tedavi sonuçlarını açıkça görebilen bir tedavi için 30 dakika;

  3. Etkili: yüzü sıkılaştırmak ve yüzdeki gençleştirme etkisini yoğunlaştırmak;

  4. Anında sonuç ikinci aydan dokuz aya kadar kontrol edilecek, iyi sonuç 2-3 yıl sürecek;

  5, tüm insanlar için uygun: 30 kişi üzerinde yaş için iyi tedavi sonuçları var, tek bir terapi aktif hücre hızlandırmak yardımcı olabilir, tedavi etkisi daha önemli ve uzun ömürlü.

  Ev Kullanımı Odaklı HIFU Güzellik Makinesi Cilt Gençleştirme Kırışıklık Kaldırma HF119 1Ev Kullanımı Odaklı HIFU Güzellik Makinesi Cilt Gençleştirme Kırışıklık Kaldırma HF119 2

  Makine Tanıtımı


  1.5mm head used to transmit high-energy focused ultrasound to the epidermis tissue, the ultrasound to penetrate the skin to a depth of 1.5mm,is responsible for activating the skin epidermis in thinner tissue. Yüksek enerji odaklı ultrasonu epidermis dokusuna iletmek için kullanılan 1.5mm kafa, cilde 1.5mm derinliğe nüfuz eden ultrason, daha ince dokudaki cilt epidermisini aktive etmekten sorumludur. such as eye zone. göz bölgesi gibi.

  3.0mm head for transmitting high frequency focused ultrasound energy into the dermis layer of the skin tissue, the ultrasound to penetrate the skin to a depth of 3.0mm,is responsible for activating the skin's dermal layer of collagen, effectively enhance the effect of the consolidation of the outline, but also improve large pores and reduce the appearance of wrinkles. Yüksek frekans odaklı ultrason enerjisini cilt dokusunun dermis tabakasına iletmek için 3.0mm kafa, cilde 3.0mm derinliğe kadar nüfuz eden ultrason, cildin dermal kolajen tabakasını aktive etmekten, konsolidasyonun etkisini etkili bir şekilde arttırmaktan sorumludur. aynı zamanda büyük gözenekleri iyileştirir ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. targeted to chin, chest. çene, göğüs.

  4.5mm kafa, yüksek enerjiye odaklanmış ultrasonu cilde, deri altı dokusuna, cilde 4,5 mm derinliğe kadar nüfuz etmek için kullanılan ultrason, doğrudan deri altı SMAS tabakası, yanaklar, boyun vb.

  Servisimiz


  1. Bakım Hizmeti

   

  (1) Garanti: Ürünü satın aldığınız günden itibaren 1 yıl ile, herhangi bir hata varsa, ücretsiz bakım hizmeti vereceğiz.

   

  (2) Ürünlerimizi kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen Telefon, Faks, Skype, WhatsApp, Viber veya e-posta ile bizimle iletişime geçin ve bir saat içinde cevap vereceğiz ve sorunlarınızı en kısa zamanda çözeceğiz.

   

  (3) We take charge the quality of our products under normal use. (3) Biz normal kullanım altında ürünlerimizin kalitesini şarj almak. If host default, we provide free maintenance. Ana bilgisayar varsayılanı varsa, ücretsiz bakım sağlıyoruz. After the warranty period, we only charge cost price for spare parts. Garanti süresi sonra, biz sadece şarj yedek parça için maliyet fiyatı. Technical guidance is free for lifelong. Teknik rehberlik ömür boyu ücretsizdir.

   

  2. Eğitim

   

  (1) Teknik eğitim:

  Makineyi öğrenmenize yardımcı olacak kullanım kılavuzu veya video, nasıl kurulacağı, nasıl çalıştırılacağı, makinenin bakımının nasıl yapılacağı, ayrıca 24 saat çevrimiçi hizmet veren satış sonrası servis ekibi olacaktır.

  (2) Klinik eğitim:

  Zohonice beauty training center is established for visiting customers. Müşterileri ziyaret etmek için Zohonice güzellik eğitim merkezi kuruldu. You could get professional clinical training guide from our Doctor or beauticians,you may also take this training via E-mail, telephone and online tools,etc. Doktorumuzdan veya güzellik uzmanlarımızdan profesyonel klinik eğitim rehberi alabilirsiniz, bu eğitimi E-posta, telefon ve çevrimiçi araçlar vb.

   

  3. ODM ve OEM hizmeti:

   

  (1) Genel müşteri

  Genel müşteri için, şirket logosunu tamamen ücretsiz olarak ekrana ekleyebiliriz.

  (2) Temsilci

  For our agent, we can design the unique shell and operation screen software for them, also we will help them to develop and advertise the product in their market. Bizim ajan için, onlar için benzersiz kabuk ve operasyon ekran yazılımı tasarlayabilirsiniz, ayrıca biz onların pazarda ürün geliştirmek ve reklam onlara yardımcı olacaktır. Following are some products we design for our clients. Müşterilerimiz için tasarladığımız bazı ürünler aşağıdadır.

   

  4. Estetik Tavsiye

   
  Yag Lazer Dövme Tavsiye IPL Lazer Saç Removal
  HiFa Yüz Germe Cryolipolysis Yağ Donma
  Diod Lazer Epilasyon Ev Kullanımı Güzellik Cihazı

   

  SSS


  Nasıl çalışır?
  1. temiz cilt ve makinede güç,
  2. 0-9j enerjisini ve nokta derinliğini ayarlayın,
  3. smear jel veya krem ​​proble ve cilt işlemi yapmak için, 30-45 dakika tedavi,
  4. probu ve cildi temizleyin.
   
  Tabu nedir?
  1. Enuring maskesinin haftada en az 3-4 kez uygulanması ve günde en az 2000cc su içilmesi tavsiye edilir,
   
  2. Çalışma kafası süper iletken sıvı içerdiğinden probu sallamayın.
   
  3. Çalışma sırasında jel veya krem ​​kullanın ve probu cilde yakın tutun.
   
  İlgili ürün

  Ev Kullanımı Odaklı HIFU Güzellik Makinesi Cilt Gençleştirme Kırışıklık Kaldırma HF119 3

  Daha çok seçenek


  Ev Kullanımı Odaklı HIFU Güzellik Makinesi Cilt Gençleştirme Kırışıklık Kaldırma HF119 4

  Anahtar Kelimeler "hifu makinesi / mini taşınabilir ev kullanımı / yüz kaldırma kırışıklık karşıtı makine"

   

  İletişim bilgileri
  Beijing Zohonice Beauty Equipment Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Ms. Zhou

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler