Beijing Zohonice Güzellik Ekipmanları Co., Ltd.

E-posta: zohonice@zohonice.com Whatsapp: +8613910911829 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerHIFU Makinesi

Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi

Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi

  • Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi
Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Pekin, Çin
Marka adı: ZOHONICE
Sertifika: CE
Model numarası: 3DHIFU-4DC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Alüminyum Kasa
Teslim süresi: Ödemenizi sonra 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Visa Kredisi
Yetenek temini: Ayda 100 set
İletişim
Detaylı ürün tanımı
özellik: Yüz Germe, Cilt Sıkılaştırma, Kırışıklık Sökücü Tedavi Başlığı: HIFU + VMax, Vajinal + Loposonix'i ekleyebilir
Çalışma Teorisi: Yüksek Yoğunluk Odaklı Ultrason Ekran: Renkli Dokunmatik Ekran
Tedavi alanı: yüz, boyun ve vücut şekillendirme Garanti: 1 yıl
stil: ortalama kartuşlar: 14pcs. (1.5 mm / 3.0 mm / 4.5 mm / 8.0mm10mm / 13 mm / 16 mm)
Vurgulamak:

yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason makinesi

,

profesyonel güzellik ekipmanları

 

 

Vmax yüz germe anti-aging 4D HIFU Ultrason vücut zayıflama güzellik makinesi,

 

 

Uygulama


HIFU yüz germe,
vücut zayıflama,
cilt germe,
vajinal gençleştirme.

 

 

Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 0Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 1

 

avantaj


1. Enerji dağılımı daha eşit ve düzenli, etkili sonuçlar Doublo HIFU daha iyidir,
2. cilt için non-invaziv tedavi, hiçbir yan etkisi
3. etkili tedavi sonucu tedaviden hemen sonra% 30-% 35,% 50 bir ay sonra, 3-6 ay% 100 sonuç 18-36 ay.
4. 30 yaşın üzerindeki insanlar için uygundur, cilt yaşlanmaya girmeye başladı, tek bir terapi aktif hücreleri hızlandırmaya yardımcı olabilir, tedavi etkisi daha önemli ve uzun ömürlüdür.
5. 40 yaşın üzerindeki kişiler için uygundur, cilt sorunları sarkma ve gevşek görünmüştür, etkili geciktirme yaşlanmasını sağlamak ve cilt problemini önemli ölçüde iyileştirmek için farklı tedavi teknolojileri kullanmanızı öneririz.

  • Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 2
Kısa Tanıtım

High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) directly delivers heat energy to skin and subcutaneous tissue that can stimulate and renew the skin's collagen and thus consequently improving the texture and reducing sagging of the skin. Yüksek Yoğunluklu Odaklı Ultrason (HIFU), cildin kollajenini uyarabilen ve yenileyebilen ve böylece dokuyu iyileştiren ve cildin sarkmasını azaltan cilde ve deri altı dokusuna doğrudan ısı enerjisi verir. It literally achieves the results of a facelift or a body lifts without any invasive surgery or injections, moreover, an added bonus of this procedure is that there is no downtime. Kelimenin tam anlamıyla, herhangi bir invaziv cerrahi veya enjeksiyon olmadan bir yüz germe veya vücut asansörünün sonuçlarına ulaşır, ayrıca, bu prosedürün ek bir avantajı, kesinti süresinin olmamasıdır.

 

Yüz bakımı
THE HIFU MACHINE can be done firm skin while pulling the muscle layer, thin face up to the progressive effect. HIFU MAKİNASI, kas tabakasını çekerken sert bir cilt yapılabilir, ilerleyici etkiye kadar ince bir yüz. What is SMAS? SMAS nedir? Lift operation at present by plastic surgeons do operation layer, the SMAS layer, which is (superficial musculoaponeurotic system, referred to as the fascia (fascia) SMAS) layer on the skin depth is about 4.5mm, subcutaneous fat and muscle. Plastik cerrahlar tarafından şu anda kaldırma işlemi operasyon tabakası, cilt derinliği üzerinde fasya (fasya) SMAS tabakası olarak adlandırılan (yüzeysel musculoaponeurotic sistem) olan SMAS tabakası yaklaşık 4.5 mm, deri altı yağ ve kastır.

 

Vücut yağ giderme
Apply high intensity focused ultrasound, generate focused energy and go deeoer into the cellulite to break cellulite. Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason uygulayın, odaklanmış enerji üretin ve selülit kırmak için selülite deeoer gidin. it is an invasive, impressive and long- last effective tratement to reduce fat, especially for abdomen and thigh. özellikle karın ve uyluk için yağ azaltmak için invaziv, etkileyici ve uzun süreli etkili bir travmadır.

 

 

Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 3Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 4

 

Şartname


Ürün adı 4d hifu doğru Yüz sıkılaştırma vücut zayıflama
Anahtar kelimeler HIFU
fonksiyon Yüz germe, kırışıklık giderme, vücut zayıflama
teknoloji Yüksek yoğunluk odaklı ultrason hifu

HIFU kartuşları

 

1,5 mm / 3,0 mm / 4,5 mm / 8,0 mm / 13 mm

 

Malzeme ABS
Sıklık 7MHz 4MHz
Enerji gücü 0.1-2.0J
Mesafe Otomatik ayar
Çıkış gücü 110V ~ 240V 50ZH / 60ZH
Uygulama Salon / klinik / güzellik merkezi
Anavatan Pekin, Çin (Anakara)
kip Pulse Dijital çıkış modu
Adedi 1 parça
OEM Accpet
Marka adı OEM
gönderi DHL / TNT / UPS
Ödeme VISA / TT / westion birliği / kredi kartı

 

Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 5Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 6Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 7

 

kartuşlar


kartuşlar Tedavi bölgesi ve enerji referansı
1,5 mm kartuş Boyun: 0.6J, Tapınak / Karga'nın ayağı: 0.5J, Alın: 0.5J
3.0 mm kartuş Boyun: 1.0J, Çene: 1.0J, Çene: 0.8J, Yanak: 1.0J, Tapınak: 0.7J, Alın: 0.6J.
4,5 mm kartuş Elma kası: 0.8J, Çene: 1.0J, Çene: 0.7J, Yanak: 1.0J, Tapınak: 0.7J, Alın 0.4J.
6.0mm kartuş Sırt: 0.8J, Göğüs: 0.6J, Karın: 1.0J, El: 1.0J.
8.0mm kartuş Göğüs: 0.7J, sırt: 0.8J, karın: 1.0J.
10mm kartuş Göğüs: 0.7J, sırt: 0.8J, karın: 1.0J.
13 mm kartuş Karın: 1.0J, bacak: 1.0J, kalça: 1.2J.
16mm kartuş

Karın 0.8J, kalçalar: 1.2J.
 

 

 

SSS


                                                                           

S3D HIFU Yüz Bakımı Nasıl Çalışır?

bir.Focused ultrasound energy passes straight through the skin surface and stimulates collagen production in the deeper layers of the skin. Odaklanmış ultrason enerjisi doğrudan cilt yüzeyinden geçer ve cildin daha derin katmanlarında kollajen üretimini uyarır. This gives lift, improves support and tightens the skin. Bu, cildi kaldırır, desteği arttırır ve sıkılaştırır. Typically just one treatment is required. Tipik olarak sadece bir tedavi gereklidir. 3D Face HIFU can also be combined with other face sculpting treatments, such as dermal fillers, for enhanced results. 3D Face HIFU, daha iyi sonuçlar için dermal dolgu maddeleri gibi diğer yüz şekillendirici tedavilerle birleştirilebilir.

 

S3D HIFU Gövde Nasıl Çalışır?

bir.The HIFU hand piece delivers focussed ultrasound waves to a precise depth to cause necrosis of the fat cell. HIFU el parçası, yağ hücresinin nekrozuna neden olmak için odaklanmış ultrason dalgalarını hassas bir derinliğe getirir. The controlled movement of the handpiece results in a grid of treated fat cells. Piyasemenin kontrollü hareketi, işlenmiş yağ hücrelerinin bir ızgarasına yol açar. The high frequency of the ultrasound wave results in rapid heating of the focal zone at 1.5mm and 8mm under the skin, leaving the skins surface unaffected. Ultrason dalgasının yüksek frekansı, cilt bölgesinin 1.5 mm ve 8 mm'de odak bölgesinin hızlı bir şekilde ısınmasına neden olarak cilt yüzeyini etkilemez. However this energy increases in temperature as it gets deeper within the skin due to the energy of the 3d HIFU causing cellular friction. Bununla birlikte, bu enerji, hücresel sürtünmeye neden olan 3d HIFU'nun enerjisi nedeniyle cilt içinde derinleştikçe sıcaklıkta artar. Exposing the fat cell to this high temperature causes rapid cell death (necrosis). Yağ hücresinin bu yüksek sıcaklığa maruz bırakılması hızlı hücre ölümüne (nekroz) neden olur.

 

İlgili ürün


Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 8

 

Servisimiz


1. Bakım Hizmeti

 

(1) Garanti: Ürünü satın aldığınız günden itibaren 1 yıl ile, herhangi bir hata varsa, ücretsiz bakım hizmeti vereceğiz.

 

(2) Ürünlerimizi kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen Telefon, Faks, Skype, WhatsApp, Viber veya e-posta ile bizimle iletişime geçin ve bir saat içinde cevap vereceğiz ve sorunlarınızı en kısa zamanda çözeceğiz.

 

(3) We take charge the quality of our products under normal use. (3) Biz normal kullanım altında ürünlerimizin kalitesini şarj almak. If host default, we provide free maintenance. Ana bilgisayar varsayılanı varsa, ücretsiz bakım sağlıyoruz. After the warranty period, we only charge cost price for spare parts. Garanti döneminden sonra, biz sadece şarj yedek parça için maliyet fiyatı. Technical guidance is free for lifelong. Teknik rehberlik ömür boyu ücretsizdir.

 

2. Eğitim

 

(1) Teknik eğitim:

Makineyi öğrenmenize yardımcı olacak kullanım kılavuzu veya video, nasıl kurulacağı, nasıl çalıştırılacağı, makinenin bakımının nasıl yapılacağı, ayrıca 24 saat çevrimiçi hizmet veren satış sonrası servis ekibi olacaktır.

(2) Klinik eğitim:

Zohonice beauty training center is established for visiting customers. Müşterileri ziyaret etmek için Zohonice güzellik eğitim merkezi kuruldu. You could get professional clinical training guide from our Doctor or beauticians,you may also take this training via E-mail, telephone and online tools,etc. Doktorumuzdan veya güzellik uzmanlarımızdan profesyonel klinik eğitim rehberi alabilirsiniz, bu eğitimi E-posta, telefon ve çevrimiçi araçlar vb.

 

3. ODM ve OEM hizmeti:

 

(1) Genel müşteri

Genel müşteri için, şirket logosunu tamamen ücretsiz olarak ekrana ekleyebiliriz.

(2) Temsilci

For our agent, we can design the unique shell and operation screen software for them, also we will help them to develop and advertise the product in their market. Bizim ajan için, onlar için benzersiz kabuk ve operasyon ekran yazılımı tasarlayabilirsiniz, ayrıca biz onların pazarda ürün geliştirmek ve reklam onlara yardımcı olacaktır. Following are some products we design for our clients. Müşterilerimiz için tasarladığımız bazı ürünler aşağıdadır.

 

4. Estetik Tavsiye

 
Yag Lazer Dövme Tavsiye IPL Lazer Saç Removal
HiFa Yüz Germe Cryolipolysis Yağ Donma
Diod Lazer Epilasyon Ev Kullanımı Güzellik Cihazı

 

Daha çok seçenek


Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 9

 

İletişim bilgileri
Beijing Zohonice Beauty Equipment Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Zhou

Tel: +8613910911829

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler