Beijing Zohonice Güzellik Ekipmanları Co., Ltd.

E-posta: zohonice@zohonice.com Whatsapp: +8613910911829 

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerHIFU Makinesi

Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi

Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi

  • Facial Lift Anti Aging 3D HIFU Machine Ultrasound Body Slimming Beauty Machine
 • Facial Lift Anti Aging 3D HIFU Machine Ultrasound Body Slimming Beauty Machine

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Pekin, Çin
  Marka adı: ZOHONICE
  Sertifika: CE
  Model numarası: 3DHIFU-4DC

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1set
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: Alüminyum Kasa
  Teslim süresi: Ödemenizi sonra 3-7 iş günü
  Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Visa Kredisi
  Yetenek temini: Ayda 100 set
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  özellik: Yüz Germe, Cilt Sıkılaştırma, Kırışıklık Sökücü Tedavi Başlığı: HIFU + VMax, Vajinal + Loposonix'i ekleyebilir
  Çalışma Teorisi: Yüksek Yoğunluk Odaklı Ultrason Ekran: Renkli Dokunmatik Ekran
  Tedavi alanı: yüz, boyun ve vücut şekillendirme Garanti: 1 yıl
  stil: ortalama kartuşlar: 14pcs. (1.5 mm / 3.0 mm / 4.5 mm / 8.0mm10mm / 13 mm / 16 mm)
  Vurgulamak:

  high intensity focused ultrasound machine

  ,

  professional beauty equipment

   

   

  Vmax yüz germe anti-aging 4D HIFU Ultrason vücut zayıflama güzellik makinesi,

   

   

  Uygulama


  HIFU yüz germe,
  vücut zayıflama,
  cilt germe,
  vajinal gençleştirme.

   

   

  Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 0Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 1

   

  avantaj


  1. Enerji dağılımı daha eşit ve düzenli, etkili sonuçlar Doublo HIFU daha iyidir,
  2. cilt için non-invaziv tedavi, hiçbir yan etkisi
  3. etkili tedavi sonucu tedaviden hemen sonra% 30-% 35,% 50 bir ay sonra, 3-6 ay% 100 sonuç 18-36 ay.
  4. 30 yaşın üzerindeki insanlar için uygundur, cilt yaşlanmaya girmeye başladı, tek bir terapi aktif hücreleri hızlandırmaya yardımcı olabilir, tedavi etkisi daha önemli ve uzun ömürlüdür.
  5. 40 yaşın üzerindeki kişiler için uygundur, cilt sorunları sarkma ve gevşek görünmüştür, etkili geciktirme yaşlanmasını sağlamak ve cilt problemini önemli ölçüde iyileştirmek için farklı tedavi teknolojileri kullanmanızı öneririz.

  • Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 2
  Kısa Tanıtım

  High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) directly delivers heat energy to skin and subcutaneous tissue that can stimulate and renew the skin's collagen and thus consequently improving the texture and reducing sagging of the skin. Yüksek Yoğunluklu Odaklı Ultrason (HIFU), cildin kollajenini uyarabilen ve yenileyebilen ve böylece dokuyu iyileştiren ve cildin sarkmasını azaltan cilde ve deri altı dokusuna doğrudan ısı enerjisi verir. It literally achieves the results of a facelift or a body lifts without any invasive surgery or injections, moreover, an added bonus of this procedure is that there is no downtime. Kelimenin tam anlamıyla, herhangi bir invaziv cerrahi veya enjeksiyon olmadan bir yüz germe veya vücut asansörünün sonuçlarına ulaşır, ayrıca, bu prosedürün ek bir avantajı, kesinti süresinin olmamasıdır.

   

  Yüz bakımı
  THE HIFU MACHINE can be done firm skin while pulling the muscle layer, thin face up to the progressive effect. HIFU MAKİNASI, kas tabakasını çekerken sert bir cilt yapılabilir, ilerleyici etkiye kadar ince bir yüz. What is SMAS? SMAS nedir? Lift operation at present by plastic surgeons do operation layer, the SMAS layer, which is (superficial musculoaponeurotic system, referred to as the fascia (fascia) SMAS) layer on the skin depth is about 4.5mm, subcutaneous fat and muscle. Plastik cerrahlar tarafından şu anda kaldırma işlemi operasyon tabakası, cilt derinliği üzerinde fasya (fasya) SMAS tabakası olarak adlandırılan (yüzeysel musculoaponeurotic sistem) olan SMAS tabakası yaklaşık 4.5 mm, deri altı yağ ve kastır.

   

  Vücut yağ giderme
  Apply high intensity focused ultrasound, generate focused energy and go deeoer into the cellulite to break cellulite. Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason uygulayın, odaklanmış enerji üretin ve selülit kırmak için selülite deeoer gidin. it is an invasive, impressive and long- last effective tratement to reduce fat, especially for abdomen and thigh. özellikle karın ve uyluk için yağ azaltmak için invaziv, etkileyici ve uzun süreli etkili bir travmadır.

   

   

  Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 3Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 4

   

  Şartname


  Ürün adı 4d hifu doğru Yüz sıkılaştırma vücut zayıflama
  Anahtar kelimeler HIFU
  fonksiyon Yüz germe, kırışıklık giderme, vücut zayıflama
  teknoloji Yüksek yoğunluk odaklı ultrason hifu

  HIFU kartuşları

   

  1,5 mm / 3,0 mm / 4,5 mm / 8,0 mm / 13 mm

   

  Malzeme ABS
  Sıklık 7MHz 4MHz
  Enerji gücü 0.1-2.0J
  Mesafe Otomatik ayar
  Çıkış gücü 110V ~ 240V 50ZH / 60ZH
  Uygulama Salon / klinik / güzellik merkezi
  Anavatan Pekin, Çin (Anakara)
  kip Pulse Dijital çıkış modu
  Adedi 1 parça
  OEM Accpet
  Marka adı OEM
  gönderi DHL / TNT / UPS
  Ödeme VISA / TT / westion birliği / kredi kartı

   

  Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 5Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 6Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 7

   

  kartuşlar


  kartuşlar Tedavi bölgesi ve enerji referansı
  1,5 mm kartuş Boyun: 0.6J, Tapınak / Karga'nın ayağı: 0.5J, Alın: 0.5J
  3.0 mm kartuş Boyun: 1.0J, Çene: 1.0J, Çene: 0.8J, Yanak: 1.0J, Tapınak: 0.7J, Alın: 0.6J.
  4,5 mm kartuş Elma kası: 0.8J, Çene: 1.0J, Çene: 0.7J, Yanak: 1.0J, Tapınak: 0.7J, Alın 0.4J.
  6.0mm kartuş Sırt: 0.8J, Göğüs: 0.6J, Karın: 1.0J, El: 1.0J.
  8.0mm kartuş Göğüs: 0.7J, sırt: 0.8J, karın: 1.0J.
  10mm kartuş Göğüs: 0.7J, sırt: 0.8J, karın: 1.0J.
  13 mm kartuş Karın: 1.0J, bacak: 1.0J, kalça: 1.2J.
  16mm kartuş

  Karın 0.8J, kalçalar: 1.2J.
   

   

   

  SSS


                                                                             

  S3D HIFU Yüz Bakımı Nasıl Çalışır?

  bir.Focused ultrasound energy passes straight through the skin surface and stimulates collagen production in the deeper layers of the skin. Odaklanmış ultrason enerjisi doğrudan cilt yüzeyinden geçer ve cildin daha derin katmanlarında kollajen üretimini uyarır. This gives lift, improves support and tightens the skin. Bu, cildi kaldırır, desteği arttırır ve sıkılaştırır. Typically just one treatment is required. Tipik olarak sadece bir tedavi gereklidir. 3D Face HIFU can also be combined with other face sculpting treatments, such as dermal fillers, for enhanced results. 3D Face HIFU, daha iyi sonuçlar için dermal dolgu maddeleri gibi diğer yüz şekillendirici tedavilerle birleştirilebilir.

   

  S3D HIFU Gövde Nasıl Çalışır?

  bir.The HIFU hand piece delivers focussed ultrasound waves to a precise depth to cause necrosis of the fat cell. HIFU el parçası, yağ hücresinin nekrozuna neden olmak için odaklanmış ultrason dalgalarını hassas bir derinliğe getirir. The controlled movement of the handpiece results in a grid of treated fat cells. Piyasemenin kontrollü hareketi, işlenmiş yağ hücrelerinin bir ızgarasına yol açar. The high frequency of the ultrasound wave results in rapid heating of the focal zone at 1.5mm and 8mm under the skin, leaving the skins surface unaffected. Ultrason dalgasının yüksek frekansı, cilt bölgesinin 1.5 mm ve 8 mm'de odak bölgesinin hızlı bir şekilde ısınmasına neden olarak cilt yüzeyini etkilemez. However this energy increases in temperature as it gets deeper within the skin due to the energy of the 3d HIFU causing cellular friction. Bununla birlikte, bu enerji, hücresel sürtünmeye neden olan 3d HIFU'nun enerjisi nedeniyle cilt içinde derinleştikçe sıcaklıkta artar. Exposing the fat cell to this high temperature causes rapid cell death (necrosis). Yağ hücresinin bu yüksek sıcaklığa maruz bırakılması hızlı hücre ölümüne (nekroz) neden olur.

   

  İlgili ürün


  Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 8

   

  Servisimiz


  1. Bakım Hizmeti

   

  (1) Garanti: Ürünü satın aldığınız günden itibaren 1 yıl ile, herhangi bir hata varsa, ücretsiz bakım hizmeti vereceğiz.

   

  (2) Ürünlerimizi kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen Telefon, Faks, Skype, WhatsApp, Viber veya e-posta ile bizimle iletişime geçin ve bir saat içinde cevap vereceğiz ve sorunlarınızı en kısa zamanda çözeceğiz.

   

  (3) We take charge the quality of our products under normal use. (3) Biz normal kullanım altında ürünlerimizin kalitesini şarj almak. If host default, we provide free maintenance. Ana bilgisayar varsayılanı varsa, ücretsiz bakım sağlıyoruz. After the warranty period, we only charge cost price for spare parts. Garanti döneminden sonra, biz sadece şarj yedek parça için maliyet fiyatı. Technical guidance is free for lifelong. Teknik rehberlik ömür boyu ücretsizdir.

   

  2. Eğitim

   

  (1) Teknik eğitim:

  Makineyi öğrenmenize yardımcı olacak kullanım kılavuzu veya video, nasıl kurulacağı, nasıl çalıştırılacağı, makinenin bakımının nasıl yapılacağı, ayrıca 24 saat çevrimiçi hizmet veren satış sonrası servis ekibi olacaktır.

  (2) Klinik eğitim:

  Zohonice beauty training center is established for visiting customers. Müşterileri ziyaret etmek için Zohonice güzellik eğitim merkezi kuruldu. You could get professional clinical training guide from our Doctor or beauticians,you may also take this training via E-mail, telephone and online tools,etc. Doktorumuzdan veya güzellik uzmanlarımızdan profesyonel klinik eğitim rehberi alabilirsiniz, bu eğitimi E-posta, telefon ve çevrimiçi araçlar vb.

   

  3. ODM ve OEM hizmeti:

   

  (1) Genel müşteri

  Genel müşteri için, şirket logosunu tamamen ücretsiz olarak ekrana ekleyebiliriz.

  (2) Temsilci

  For our agent, we can design the unique shell and operation screen software for them, also we will help them to develop and advertise the product in their market. Bizim ajan için, onlar için benzersiz kabuk ve operasyon ekran yazılımı tasarlayabilirsiniz, ayrıca biz onların pazarda ürün geliştirmek ve reklam onlara yardımcı olacaktır. Following are some products we design for our clients. Müşterilerimiz için tasarladığımız bazı ürünler aşağıdadır.

   

  4. Estetik Tavsiye

   
  Yag Lazer Dövme Tavsiye IPL Lazer Saç Removal
  HiFa Yüz Germe Cryolipolysis Yağ Donma
  Diod Lazer Epilasyon Ev Kullanımı Güzellik Cihazı

   

  Daha çok seçenek


  Yüz Germe Yaşlanma Karşıtı 3D HIFU Makinesi Ultrason Vücut Zayıflama Güzellik Makinesi 9

   

  İletişim bilgileri
  Beijing Zohonice Beauty Equipment Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Ms. Zhou

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler